سر رضایی دریافت فوتبال استقلال استقلال

سر: رضایی دریافت فوتبال استقلال استقلال کنفدراسیون آسیا اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی تب خرید طلا و سکه فروکش کرد

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر از کم کردن خرو فروش در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت:‌ بازار از نظر داد و ستد بسیار راکد است و مردم جهت خرید چندان مراجعه‌ای

تب خرید طلا و سکه فروکش کرد

تب خرید طلا و سکه فروکش کرد

عبارات مهم : بازار

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر از کم کردن خرو فروش در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت: بازار از نظر داد و ستد بسیار راکد است و مردم جهت خرید چندان مراجعه ای ندارند.

ابراهیم محمدولی – مدیر اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر – در گفت وگو با ایسنا، راجع به قیمت ها در بازار طلای پایتخت گفت: امروز در بازار، سکه تمام طرح تازه دو میلیون و ۸۴۸ هزار تومان و سکه تمام طرح قدیم دو میلیون و ۷۲۵ هزار تومان داد و ستد شد. همچنین نیم سکه به قیمت یک میلیون و ۴۰۸ هزار تومان و ربع سکه ۷۶۰ هزار تومان معامله می شود.

به گفته وی، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان، هر مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۲۶ هزار تومان و هر مثقال طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۹۴ هزار و ۴۵۰ تومان قیمت دارد.

تب خرید طلا و سکه فروکش کرد

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر راجع به اوضاع داد و ستد در بازار طلا و سکه گفت: بازار از نظر داد و ستد بسیار راکد است و مردم جهت خرید چندان مراجعه ای ندارند که علت آن می تواند نوسانات قیمت ها در بازار ارز و طلا و اوضاع خاص اقتصادی باشد.

محمدولی ادامه داد: در حال حاضر کسب و کار در این بخش بسیار ضعیف شده است و این عنوان قدرت تصمیم گیری را از خریدار و فروشنده گرفته هست. فروشنده دلواپس است که نکند امروز کالایی را به فروش برساند و دقایقی بعد نتواند آن را با همان قیمت خریداری کند. خریدار نیز نگرانی مشابهی دارد و این عنوان می تواند مربوط به نوسانات قیمت ها در اوضاع دلار و شرایط اقتصاد باشد.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر از کم کردن خرو فروش در بازار طلا و سکه خبر داد و گفت:‌ بازار از نظر داد و ستد بسیار راکد است و مردم جهت خرید چندان مراجعه‌ای

وی با اشاره به صحبت های رییس جمهوری گفت: اگر این صحبت ها عملیاتی شود و تعهداتی که داده شده، اجرایی شود اوضاع می تواند بهتر باشد. ولی اگر وعده ها عملیاتی نشود و مسئولان صرفا وعده های باری به هر جهت بدهند، این عنوان اثر روانی خود را در بازار می گذارد و شرایط را بهتر نمی کند.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر راجع به تفاوت قیمت ها در بازار امروز نسبت به دیروز گفت: در بازار امروز نسبت به روز گذشته تفاوت چندانی را در قیمت ها شاهد نبودیم.

محمدولی در پاسخ به اینکه اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در حال حاضر جهت تلطیف کردن اوضاع بازار آیا با مسئولان مذاکراتی داشته هست، گفت: صحبت هایی با دولت و مجلس داشته ایم و آنها هم قول همکاری داده اند. ولی اگر تعهدات و قول ها عملیاتی نشود، پرسشها به قوت خود باقی می ماند که امیدوارم بتوانیم با کمک مسئولان آرامش را در بازار حاکم کنیم.

تب خرید طلا و سکه فروکش کرد

واژه های کلیدی: بازار | جواهر | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs